Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/XL
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/XL
rating 4.5
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/XL kaina
ar
add to cart Į krepšelį 107.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 107.99
Automatinis vertimas
12 V 6 A 72 W maitinimo šaltinis; Montuojamas išoriniame BCS-XL korpuse; Sumontuoti 1 x M16, 1 x M20 riebokšliai; Pritaikytas darbui su gelio arba AGM akumuliatoriumi; 12 V / 18 Ah; Įėjimo įtampa: 190–260 V kintamoji srovė; Išėjimo įtampa: 12 V nuolatinė srovė +/- 15 %; Efektyvumas: 90 % esant 70 W; Akumuliatoriaus įkrovimo srovė: 1 A arba 2 A; Darbinės sąlygos: -20–+50 °C; Matmenys: 300 x 220 x 120 mm; Svoris: 1,5 kg.
Specifikacija
  • Gamintojas BCS
  • Modelis
    6690
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ZA1206/UPS/XL
  • Gamintojo kodas 6690
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    6690
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Q-Systems Korpuso vamzdis Q Systems QRG 160/8.0 EKO lygus su puodeliu kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
IMPULSINIS MAITINTUVAS NDR-480-24 MEAN WELL kaina
-10 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Elko Bis ŽAIBO STIELIS. AL. 2,5M 2P CZ KOMPLEKSAS kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
KORTELIŲ PROGRAMUOTOJAS SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATEL kaina
Atte Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/F kaina
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/E kaina
Q-Systems kabelis Q Systems QRG 160/8.0 EKO korpuso vamzdis su lygiu lizdu, raudonas kaina
ETITEC M T2 PV LIMITERS 1100/20 Y kaina
Ingremio ZK-HF-FR 32 JUNGTIS BALTA / OPK 50 SZ kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Aquaphor RO-101S kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Bahco Bimetalinė karūna 60mm kaina
LOGILINK CP3053U Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine juodas 2m
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CP3053U Komutacinis kabelis Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine juodas 2m kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
CHI Pliable Polish universali modeliavimo pasta, 85 g kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Dell EURO2 Advanced E-Port II - Juodas - Dell - Dell Latitude - 100-240 V - 50 - 60 Hz - 130 W kaina