Atte Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/F
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Atte Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/F kaina
ar
add to cart Į krepšelį 112.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 112.99
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 12V 6A 72W Zamontowany w obudowie wewnętrznej BCS-F Przystosowany do współpracy z akumulatorem żelowym lub AGM 12V / 18Ah Zamontowany tamper otwarcia, dystans do ściany Napięcie wejściowe 190~260VAC Napięcie wyjściowe 12VDC +/-15% Sprawność 90% @70 W Prąd ładowania akumulatora 1A lub 2A Warunki pracy -10~+40°C Wymiary 300x320x90mm Waga 2.3kg
Specifikacija
  • Gamintojas Atte
  • Modelis
    5557
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ZA1206/UPS/F
  • Gamintojo kodas 5557
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    BCS-ZA1206/UPS/F
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Q-Systems Korpuso vamzdis Q Systems QRG 160/8.0 EKO lygus su puodeliu kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
IMPULSINIS MAITINTUVAS NDR-480-24 MEAN WELL kaina
-10 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Elko Bis ŽAIBO STIELIS. AL. 2,5M 2P CZ KOMPLEKSAS kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
KORTELIŲ PROGRAMUOTOJAS SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATEL kaina
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/XL kaina
-24 %
Q-Systems kabelis Q Systems QRG 160/8.0 EKO korpuso vamzdis su lygiu lizdu, raudonas kaina
ETITEC M T2 PV LIMITERS 1100/20 Y kaina
Citel AIR LIMIT 2 (C) 40/60KA DS50PVS-1000/G kaina
Ingremio ZK-HF-FR 32 JUNGTIS BALTA / OPK 50 SZ kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
„Nitecore NT-LA10“
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
„Nitecore NT-LA10“ kaina
-4 %
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS REBEL modelis Nanopower Plus 1000 atsijungus 1000VA 600W 230V 50Hz LCD USB RJ45 kaina
-8 %
Oem Borofone kabelis BX14 LinkJet – USB į Lightning – 2,4A 3 metras baltos spalvos
  • Liko tik: 1 vnt.
Oem Borofone kabelis BX14 LinkJet – USB į Lightning – 2,4A 3 metras baltos spalvos kaina
TelForceone Setty kabelis USB - Lightning 1,5 m 2,1A KSA-L-1.526 pink
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
TelForceone Setty kabelis USB - Lightning 1,5 m 2,1A KSA-L-1.526 pink kaina
-14 %
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Marimex Aquamar Spa Studna 0.6l kaina
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
-15 %