Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 7. 99 € (1)
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 14.2 mA @ 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 6 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Sandūros tipas : | AgSnO2 |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | Montažas - PCB plokštė, Padėkliukas Sandūros konfigūravimas - SPDT IP67 |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 80 °C |
| Svoris : | 0.005 kg |
| Matmenys : | 28 x 15 x 5 mm |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN