Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Rėlių skaičius : | 12 |
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 450 V |
| Nominali srovė : | 41 A |
| Laido skerspjūvis : |
2.5 ... 6 mm² - Viela
2.5 ... 4 mm² - Susukta viela |
| Spalva : | Oranžinis |
| Matmenys : | 118 x 19 x 15 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas PL