Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
The relay module can be used to control devices with high current consumption through the OC outputs of alarm systems, recorders, etc..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 65 mA, 5 mA - įvestis IN |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | relių įvesčių sužadinimas žema arba aukšta įtampa - Nustatymas jungikliais, LED indikacija |
| Svoris : | 0.017 kg |
| Matmenys : | 50 x 26 x 19 mm |
| Garantija : | 2 metai |