Spyna Abus Bordo 6000AFP/120 SmartX BK SH
  • Varlė kodas 45745632
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
  • Varlė kodas 45745632
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Spyna Abus Bordo 6000AFP/120 SmartX BK SH kaina
ar
add to cart Į krepšelį 279.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 279.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
PIRŠTAI VIETOJ RAKTŲ
Visada su savimi turėsite asmeninį raktą: Uždėkite ant jo pirštą ir važiuokite.
Prekės techninės specifikacijios
  • 5 mm storio strypeliai, ypač minkšta danga, kad nepažeistų dažų
  • Atidarykite be rakto naudodami pirštų atspaudus ir ABUS-One programėlę
  • Paskutinės dviračio stovėjimo vietos įsiminimas
  • LED ekranas
  • Užrakto tipas: piršto antspaudu
  • Diametras: 120 mm
  • Plotis: 57 mm
  • Svoris: 1660 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-05-01
Minusai: Gali būti sudėtinga naudoti tiems, kurie nėra įpratę prie išmaniųjų technologijų.
Specifikacija
  • Gamintojas Abus
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Greičiausiai visi sutiks, …
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Abus Germany Spyna Abus Folding Bordo Alarm 6000A/120+SH SmartX juodas kaina