Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Padėklas/lentynėlė dokumentams. Idealus sprendimas darbo stalui tvarkyti. Skirtas A4 formato dokumentams laikyti. Gylis 10 cm. Jos matmenys sukurti taip, kad derinant su kitų aukščių lentynėlėmis galima sukurti vienodo aukščio lentyną. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Dėžutėje 4 vnt.
| Savybės | |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formatas | A4 |
| Ne-slystančios kojos | Ne |
| Didinimas | Taip |
| Skirstytuvas | Ne |
| Tinka saugojimui | Vokas, laiškas, pastaba, popierius |
| Standartiniai medijos dydžiai | A4 |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (wxdxh) | 255 x 357 x 103 mm |
| Svoris | 380 g |
| Interjero matmenys | 242 x 330 x 95 mm |
| Modelio pavadinimas | 52330095 |