Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Biratronik“ EL1 serijos elektrinės spynos turi asimetrinį korpusą ir plieninę, sustiprintą skląstį.
Nėra skląsčio reguliavimo, todėl skląstis yra tvirtesnis nei reguliuojamas skląstis.
„Biratronik“ elektrinės spynos naudojamos įvairioms durims (medinėms, metalinėms ir PVC), vartams ir spintelėms.
Jie tinkamai sąveikauja su visais kitais prieigos kontrolės sistemų elementais, todėl dažnai naudojami gyvenamuosiuose ir daugiabučiuose, biuruose ir komerciniuose pastatuose.
| Nominali įtampa : | 8 ... 14 V nuolatinė srovė |
| Srovės suvartojimas : | 440 mA esant 12 V nuolatinei srovei |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Leistino durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 6000 šiaurinių platumų |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Pagrindinės savybės : | Asimetrinis korpusas Darbo režimas: NC Silpnos srovės Varža: 27 Ω Atidarymo ciklų skaičius: 200000 |
| Svarbiausi : | 0,21 kg |
| Matmenys : | 20 x 27,5 x 90 mm |
| Gamintojas / Markė : | BIRA |
| Garantija : | 2 metai |