Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Hartte“ XS-C serijos elektrinės sklendės turi integruotą skląsčio kreipiklį, kuris yra skląsčio dangtelis ir leidžia montuoti duris neišpjaunant jų profilio.
Jie pagaminti simetriškai – puikiai tinka įvairių tipų kairinėms ir dešininėms durims.
Ypač rekomenduojama durims be užlaidos.
Spindulinis skląstis (jis neišsiskiria iš elektrinės sklendės kontūro) ir jo reguliavimas 3,5 mm diapazone reikalauja mažiau pramušimo, todėl montavimas tampa lengvesnis ir greitesnis.
| Nominali įtampa : | 10–14 V kintamoji/nuolatinė srovė |
| Srovės suvartojimas : | 480 mA esant 12 V kintamajai srovei 680 mA esant 12 V nuolatinei srovei |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys - durims be nuolaidų |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | 3,5 mm |
| Leistino durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3000 šiaurinių platumų |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | - |
| Pagrindinės savybės : | Simetrinis korpusas; Integruota skląsčio kreipyklė; Darbo režimas: NC; Varža: 17,6 Ω; Atidarymo ciklų skaičius: 200000; Radialinė skląsčio forma – atidarant skląstis neperžengia elektrinės sklendės kontūro. |
| Svarbiausi : | 0,164 kg |
| Matmenys : | 19 x 28 x 67 mm |
| Gamintojas / Markė : | BIRA |
| Garantija : | 2 metai |