Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Hartte“ S serijos elektrinės sklendės yra universaliausios naudojimo požiūriu, aprūpintos daugybe parinkčių ir papildomų funkcijų.
Skląstį galima reguliuoti 4 mm intervale.
Jie pagaminti simetriškai – puikiai tinka įvairių tipų kairinėms ir dešininėms durims.
Jie tinkamai sąveikauja su visais kitais prieigos kontrolės sistemų elementais, todėl dažnai naudojami gyvenamuosiuose ir daugiabučiuose, biuruose ir komerciniuose pastatuose.
| Nominali įtampa : | 10–14 V kintamoji/nuolatinė srovė |
| Srovės suvartojimas : | 570 mA esant 12 V nuolatinei srovei 400 mA esant 12 V kintamajai srovei |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | 4 mm |
| Leistino durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3500 šiaurinių platumų |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | - |
| Pagrindinės savybės : | Simetrinis korpusas Darbo režimas: NC Varža: 21 Ω Atidarymo ciklų skaičius: 200000 |
| Svarbiausi : | 0,186 kg |
| Matmenys : | 20,5 x 28,5 x 75 mm |
| Gamintojas / Markė : | BIRA |
| Garantija : | 2 metai |