Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
R5-24.10 tipo elektromagnetinis užraktas yra skirtas durims ir orlaidėms iš metalinių profilių ir numatytas dirbti su spragtukine-skląstine arba spragtukine spyna.
| Nominali įtampa : | 24 V ± 2 V AC/DC |
| Srovės suvartojimas : |
100 ... 140 mA
AC
150 ... 175 mA DC |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | ✔ |
| Leistinas spaudimas į duris spragtuko atleidimo metu : | 30 N |
| Leistinas durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3000 N |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | 30 minučių |
| Svoris : | 0.13 kg |
| Matmenys : | 16.5 x 29 x 68 mm |
| Garantija : | 2 metai |