Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Simetriškas elektrosukabinimo įtaisas su mažesniu energijos suvartojimu.
R4-12.11 tipo elektromagnetinis užraktas yra skirtas durims ir orlaidėms iš metalinių profilių ir numatytas dirbti su spragtukine-skląstine arba spragtukine spyna.
| Nominali įtampa : | 11 V ± 1 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 240 mA @ 10 V DC / 290 mA @ 12 V DC |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | 3 mm |
| Leistinas spaudimas į duris spragtuko atleidimo metu : | 30 N |
| Leistinas durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3000 N |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Svoris : | 0.16 kg |
| Matmenys : | 21 x 29 x 68 mm |
| Garantija : | 2 metai |