Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Hartte“ XS serijos elektrinės sklendės yra siauros (tik 16,2 mm pločio) ir mažų matmenų, todėl jas galima montuoti siauruose profiliuose ir durų staktuose.
Jie pagaminti simetriškai – puikiai tinka įvairių tipų kairinėms ir dešininėms durims.
Spindulinis skląstis (jis neišsiskiria iš elektrinės sklendės kontūro) ir jo reguliavimas 3,5 mm diapazone reikalauja mažiau pramušimo, todėl montavimas tampa lengvesnis ir greitesnis.
| Nominali įtampa : | 10–14 V kintamoji/nuolatinė srovė |
| Srovės suvartojimas : | 480 mA esant 12 V kintamajai srovei 680 mA esant 12 V nuolatinei srovei |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | 3,5 mm |
| Leistino durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3000 šiaurinių platumų |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | - |
| Pagrindinės savybės : | Simetrinis korpusas Siurblio profilis: 16,2 mm, Darbo režimas: NC Varža: 17,6 Ω Atidarymo ciklų skaičius: 200000 Spynos radialinė forma – atidarant skląstį, jis neperžengia elektrinės sklendės kontūro |
| Svarbiausi : | 0,136 kg |
| Matmenys : | 16,2 x 28 x 67 mm |
| Gamintojas / Markė : | BIRA |
| Garantija : | 2 metai |