Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The CDN-PK relay module makes it possible, among other things, to connect instead of a traditional electric door strike, an electromagnetic lock, a gate controller, a reversible electric door strike or any other device.
| Suderinamumas : | ACO COMO PRO ACO CDNP |
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 12 ... 15 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 16 mA @ 15 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 5 A / 24 V DC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Svoris : | 0.038 kg |
| Matmenys : | 71 x 69 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |