Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys MOD-DC-12V konvertuoja įvesties įtampą iki 12V DC reikšmės.
| Tipas : | Įtampos sumažinimas |
| Maitinimo įtampa : | 14 V ... 16 V DC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties srovė : | 0.5 A (max) |
| Galia : | 6 W (max) |
| Paskirtis : | reversible electric door strikes |
| Apsaugos priemonės : | Perkaitimo Nuo perkrovų Trumpojo jungimo |
| Svoris : | 0.018 kg |
| Matmenys : | 54 x 31 x 15 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |