Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vidinė, nepriklausoma kodinė spyna su RFID skaitytuvu.
Nepriklausomas įrengimo darbas vartotojui suteikia galimybę:.
Atidarymas su kortelės arba PIN kodo pagalba.
Įrašytų kortelių arba PIN kodų į atmintį įtraukimas.
Paliktų atvirų durų signalizaciją.
Garso ir optinę signalizaciją.
Administratoriui suteiktos galimybės:.
Programavimas su klaviatūra.
Naujos kortelės pridėjimas su klaviatūra.
| Kortelių palaikymas : | MIFARE 13.56 MHz |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | 1 ... 3 cm |
| Automatinis darbas : | ✔ |
| Integruota klaviatūra : | ✔ |
| Ryšys : | Wiegand 26, Wiegand 34 |
| Skambučio mygtukas : | ✔ |
| Sabotažinė išvestis : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC ± 10% |
| Maksimalus srovės poreikis : |
≤ 30 mA (Standby režimas)
≤ 60 mA (darbas) |
| Relės kontaktų apkrova : | 3 A / 12 V |
| Pagrindinės savybės : |
Relinių išvesčių skaičius : 1,
2000 indeksuotų naudotojų, Wiegand sąsaja 26 / 34 bit Identifikacija: Kortelė ir(arba) PIN kodas Bendradarbiavimas su durų kontaktu ir išėjimo mygtuku Elektrinių pakabų ir elektromagnetinių vožtuvų aptarnavimas Grįžtamųjų varžtų atbulinės eigos aptarnavimas NO/NC output |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 ... 90 % (be kondensacijos) |
| Sandarumo klasė : | IP40 |
| Korpusas : | Savaime gęstantis ABS plastikas |
| Spalva : | Juoda + Sidabrinė |
| Antivandalinė : | - |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 75 x 115 x 18 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 3 metai |