Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Dovanos maišelis/pakavimas
Mygtukas sirtas durų atidarymo signalo skleidimui priėjimo kontrolės sistemose.
Mygtuko pakartotinis įjungimas vyksta su specialiu rakteliu.
| Sandūros tipas : | 2 x NO/NC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 2 A / 36 V DC |
| Medžiaga : | ABS, Atsparus ugniai korpusas |
| Stiklo matmenys : | 76 x 40 mm |
| Sandarumo klasė : | - |
| Spalva : | Žalias |
| Darbo temperatūra : | 10 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 0 % ... 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.126 kg |
| Matmenys : | 87 x 87 x 51 mm |
| Garantija : | 2 metai |