Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Apverčiama elektromagnetinė sklendė skirta montuoti į spinteles ir seifuose tokiose vietose kaip: persirengimo kambariai, baseinai, oro uostai, prekybos centrai, bagažo saugyklos ir kt..
| Nominali įtampa : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 300 mA |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | Dingus įtampai durys bus atblokuotos |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Pagrindinės savybės : | Spynos būklės patikrinimas - Kontaktas NO Veleno išsikišimo atstumas : 9 mm Paviršinis montavimas (gali būti naudojamas ant siaurų durų staktų) |
| Svoris : | 0.27 kg (suminė) |
| Matmenys : |
74 x 36 x 31 mm - Elektromagnetinė spyna
33 x 36 x 30 mm - Apkaba |
| Gamintojas / Markė : | DANTOM |
| Garantija : | 2 metai |