Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Sąsaja MCI-7 yra atskyrimo-pritaikymo sąsaja ir yra naudojama Wiegand elektros sąsajos neatitikimo tarp ROGER įrenginių ir trečiųjų šalių įrenginių.
Sąsaja sustiprina ir pagerina duomenų perdavimo stabilumą Wiegand standarte.
| Pagrindinės savybės : | Įvestys D0 IN, D1 IN su paleidimo slenksčiu apie 3.3V Išvestys D0 OUT, D1 OUT atviro kolektoriaus tipo, kurio apkrova 5mA žemoje būklėje LED indikacija Atstumas tarp modulio ir skaitytuvo : 150 m Atstumas tarp modulio ir tikrintoju : kiek įmanoma trumpesnė, rekomenduojama montuoti į tikrintojo korpusą I klasė, vidinė |
| Montažas : | DIN TS-35 bėgelis |
| Maitinimas : | 10 V ... 15 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 10 mA |
| Darbo temperatūra : | 5 °C ... 40 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.016 kg |
| Matmenys : | 85 x 17 x 34 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN