Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Signalizacinė lempa reikalinga įspėti naudotoją ar kitus asmenis apie vartų varčios judėjimą.
Lempos naudojimas padidina vartų automatinėse sistemose saugumą.
| Šviesos šaltinis : | LED diodai |
| Mirksinti šviesa : | ✔ |
| Mirksėjimo dažnis : | 1 Hz |
| Maitinimas : | 12 ... 265 V AC/DC |
| Pagrindinės savybės : | Itin šviesūs LED diodai Built-in antenna Lengvas montuoti ant pasirinktos sienos ar stulpo |
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP54 |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.195 kg |
| Matmenys : | 153 x 117 x 48 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN