Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elektromagnetinė reversinė sklendė.
| Nominali įtampa : | 12 / 24 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 0.35 A / 0.42 A - įjungimo metu |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | Dingus įtampai durys bus atblokuotos |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | neribotas |
| Pagrindinės savybės : | Veleno išsikišimo atstumas : 20 mm |
| Svoris : | 0.31 kg (suminė) |
| Matmenys : | 200 x 34 x 41 mm - kiekvienas elementas |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |