Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
R1-12.10 tipo elektromagnetinis užraktas yra skirtas durims ir orlaidėms iš metalinių profilių ir numatytas dirbti su spragtukine-skląstine arba spragtukine spyna.
| Nominali įtampa : | 10 V ± 2 V AC/DC |
| Srovės suvartojimas : | 510 mA AC / 940 mA DC |
| Panaudojimas : | dešininės durys / kairinės durys |
| Spragtuko blokatorius : | - |
| Atminties funkcija : | - |
| Reversinis darbas : | - |
| Laisvumo reguliavimas : | - |
| Leistinas spaudimas į duris spragtuko atleidimo metu : | 30 N |
| Leistinas durų apkrovimas, veikiantis spyną : | 3500 N |
| Leistina nepertraukiamo veikimo trukmė : | 30 minučių |
| Svoris : | 0.30 kg |
| Matmenys : | 27 x 55 x 77 mm |
| Garantija : | 2 metai |