Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modulis VTO4202F-MDB10 skirtas bendradarbiavimui su kameros VTO4202F-P moduliu.
| Suderinamumas : | VTO4202F-P |
| Pagrindinės savybės : | Skambučio mygtukas - 10 vnt. |
| Maitinimas : | 5 V DC - Tiekiamas iš kitų modulių |
| Galios suvartojimas : | ≤ 0.8 W |
| Korpusas : | Aliuminio lydinys + Plastikas, Atspari vandeniui |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Sandarumo klasė : | IP65 - po papildomo korpuso su montavimo paviršiumi sandarinimo pvz. silikonu |
| Mechaninės apsaugos klasė : | IK07 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.22 kg |
| Matmenys : | 100 x 100 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN