Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Išmanioji durų spyna DIGI R10 TTLock (juoda)
Privalumai:
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Atidarymo būdai | 13.56Mhz MIFARE kortelė. pakabukas/apyrankė. Bluetooth (TTlock app). piršto antspaudas. kodas. mechaninis raktas |
| Spalva-Medžiagos | Juoda/Aliuminio lydinys. ABS plastikas. Akrilas |
| Palaikomos OS | iOS 7.0 arba vėlesnė. Android 4.4 arba vėlesnė |
| Tinkamas durų storis | 35mm-50mm |
| Darbinė įtampa | 6V (4x AAA alkaline Batteries. įsigyjamos atskirai) |
| Baterijos tarnavimo laikas | daugiau nei 7.000 atrakinimo ir užrakinimo operacijų (apie 1 metus) |
| El. sąnaudos (budėjimo/darbo režimas) | ≦30µA/<200mA |
| Atrakinimo laikas | 1-1.5 s |
| Nuskaitymo/Bluetooth atstumas | iki 2-4 cm/iki 4-5 m |
| Kortelių skaičius | 1000 grupių |
| Piršto antspaudų skaičius | 100 grupių |
| PIN skaičius | 300 |
| Santykinė drėgmė | 10%-80%RH |
| Temperatūra | -20℃-70℃ |
| Atsparumas | IP55 |
| Matmenys (mm) |
60x140x17 (priekinė)
68x155x48 (vidinė) |