RAM G.SKILL F4-2400C17D-16GNT G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 2400MHz CL17 1.2V
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 14 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 35
  • + 24 mėn. 52 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 66
  • + 48 mėn. 83
add to cart Į krepšelį 344.63
RAM G.SKILL F4-2400C17D-16GNT G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 2400MHz CL17 1.2V kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 344.63
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
G.SKILL F4-2400C17D-16GNT G.Skill DDR4 1
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
TOP susijusios paieškos
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Ši atmintis yra puikus pasirinkimas dėl savo stabilumo ir patikimumo. 16 GB talpa ir 2400 MHz dažnis užtikrina sklandų veikimą daugelyje užduočių. Nors neturi aušinimo, tai neturėtų būti problema daugeliui vartotojų.
Pliusai: Stabilumas ir patikimumas Didelė 16 GB talpa 2400 MHz dažnis
Minusai: Nėra aušinimo
Specifikacija
  • Gamintojas G.skill
  • Modelis
    F4-2400C17D-16GNT
  • Avino tipas DDR4
  • Atminties įtampa 1,2 V
  • Greičio uždelsimas 39
  • Paskirtis Kompiuteris / serveris
  • Dažnio įtampa 1,2 V
  • RAM 16 GB
  • Atminties tipas 288 kontaktų DIMM
  • Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 2x8 GB
  • Laiko uždelsimas 17
  • Buferinės atminties tipas Neregistruotas (nebuferinis)
  • SPD profilis Taip
  • Atminties takto dažnis 2400 MHz
  • Svoris 0
  • Spid greitis 2400 MHz
  • Gamintojo kodas F4-2400C17D-16GNT
  • Modelio pavadinimas
    F4-2400C17D-16GNT
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra G.Skill VERTE DDR4 16 GB rinkinio atsako laikas?
Šio G.Skill VERTE rinkinio vėlinimo reitingas yra CL17. Tai reiškia, kad atmintis atlieka operacijas su 17 ciklų delsos laiku, o tai padeda pasiekti stabilų našumą. Šis derinys su 2400 MHz dažniu užtikinka efektyvų duomenų apdorojimą įprastoms naudotojų užduotims ir žaidimams.
2. Ar šis modulis veikia su Intel ar AMD procesoriumi?
3. Kiek modulių yra šiame 16 GB komplekte?
4. Kokią įtampą reikia tiekti šiai operatyviajai atmintiai?
5. Ar šis RAM rinkinys turi papildomų aušinimo elementų?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 11:49:42
Panašios prekės
RAM 16 GB PC 2133 CL11 G.Skill rinkinys (2 x 8 GB) 16GXL RipjawsX
  • GamintojasG.skill
  • TipasDDR3
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva,
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM 16 GB PC 2133 CL11 G.Skill rinkinys (2 x 8 GB) 16GXL RipjawsX kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
RAM Patriot Memory Signature Premium PSP516G560081H1 atminties modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
  • GamintojasPatriot
  • TipasDDR5
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva,
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
RAM Patriot Memory Signature Premium PSP516G560081H1 atminties modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
RAM Speciali atmintinė Kingston Kingston Technologijos KTH- PN432E / 16G atminties modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz taisymo kodas kaina
RAM Hewlett Packard (HP) HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit UDIMM
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM Hewlett Packard (HP) HPE 16GB 2Rx8 PC4-2666V-E STND Kit UDIMM kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
RAM Serverio atmintis Kingston Kingston Technologijos KTH- PL432ES8 / 16G atminties modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz ECC korekcija kaina
RAM LENOVO 16GB DDR4 3200MHZ ECC RDIMM MEMORY
  • GamintojasLenovo
  • TipasDDR4
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
RAM LENOVO 16GB DDR4 3200MHZ ECC RDIMM MEMORY kaina
RAM Dell DDR4, 16 GB, 3200 MHz, (AB371019)
  • GamintojasDell
  • TipasDDR4
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
RAM Dell DDR4, 16 GB, 3200 MHz, (AB371019) kaina
RAM Origin Systems 16GB DDR5 4800MHZ SODIMM 1RX8 - NON-ECC 1.1V
RAM Origin Systems 16GB DDR5 4800MHZ SODIMM 1RX8 - NON-ECC 1.1V kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (206)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Išorinis DVD įrašymo įrenginys Asus ZenDrive U9M USB/USB-C, Juodas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (9)
-2 %
  • Pristatymas į namus 10-12 d. d.
  • Įvertinimas 5.0 (11)
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Moters manekenas, B kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Canon AS-8 skaičiuotuvas Kišenė Skaičiuotuvo ekranas Pilka kaina
-15 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
LOGITECH Rally Camera - Juodas - ConferenceCam - EMEA kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
QOLTEC 54350 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 Duplex 3m kaina
AV adapteris InLine HDMI - D-Sub (VGA) + Jack 3.5mm juoda (65004)
AV adapteris InLine HDMI - D-Sub (VGA) + Jack 3.5mm juoda (65004) kaina