Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Specialiai skirta naudojimui tose vietose, kur vaikšto ypatingai daug žmonių, tokiose, kaip laiptinės ir visuomeniniai pastatai.
| Skaitytuvo tipas | RFID raktų skaitytuvas |
| Skydo išdėstymas | Vertikalus |
| Klaviatūra | Mechanine |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atstumai | skydelis maitinimo šaltiniui: <15m |
| Montavimo tipas | paviršius |
| IP klasė | IP44 |
| Medžiaga | nerūdijantis plienas (INOX) – atsparus vandalams korpusas |
| Aplinkos temperatūra | -25ºC ~ 55ºC |
| Maitinimas | DC 13.5V ~ 15V |
| Matmenys | 90x217x45mm |