Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Nešiojamas LCD spynų programatorius PHD01-16
| Ekranas | LCD |
| Matmenis | 177.6 mm x 85mm x 30mm |
| Darbinis dažnis | 13.56 MHz |
| Kortelių pakabukų nuskaitimas | Mifare 1K/Т5557 |
| Nuskaitymo nuotolis | iki 5cm |
| Energijos suvartojimas | <100 mA |
| Maitinimas | 3.0 В (2 xAA tipo elementai) |
| Darbine temperatura | 0C – + 70C |
| Korpuso medžiaga | Aukštos kokybes plastikas |
| Skaitytuvas | Mifare 1K/Т5557 |
| Programine įranga | HLS |
| OS | Windows XP. Vista. 7. 8. 10. Server |