Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tai elegantiškas ir modernus sprendimas jūsų namams, užtikrinantis patikimą veikimą su daugiau nei 100 metrų veikimo nuotoliu. Su aštuoniomis pritaikomomis melodijomis, šis belaidis skambutis suteiks jūsų namams išskirtinį stilių ir funkcionalumą.
Specifikacijos
| Nominali įtampa | 6,000 V |
| Spalvos | Juoda, sidabrinė |
| Srovės tipas | DC |
| Garsumas | 80 dB(A) |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
| Mygtuko apsaugos laipsnis | IP44 |
| Veikimo nuotolis | 150 m |
| Maitinimo įtampa | 6 V |
| Baterijos tipas | R14, CR2032 |
| Baterijų skaičius | 5 vnt |
| Mygtuko maitinimo įtampa | 3 V |
| Garsumo reguliavimas | Taip |
| Sąveika su retransliatoriumi | Taip |
| Melodijų skaičius | 8 |
| Optinis skambučio signalizavimas | Taip |
| Galimybė išjungti garsą | Ne |
| Prietaiso temperatūros diapazonas | 0/35 °C |
| Mygtuko veikimo temperatūros diapazonas | -20/35 °C |
| CE sertifikatas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultelių skaičius | 1 |
| Dažnis | 433 MHz |
| Maitinimo galimybė | Taip |
| Kodų skaičius | 256 |
| Energijos sąnaudos | 0,00 A |
| Prietaiso matmenys | 125x120x30 mm |
| Mygtuko matmenys | 85 x 26 x 32 mm |