Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 51. 99 € (1)
Modulis GENIUS-XF433 tai dviejų kanalų radijo imtuvas, skirtas naudoti su šio GENIUS prekės ženklo sistema..
| Panaudojimas : | GENIUS sistema |
| Maitinimas : | 24 V DC - (iš kontrolieriaus) |
| Įvesčių skaičius : | - |
| Išvesčių skaičius : | - |
| Belaidė komunikacija : | 433.92 MHz - GENIUS sistema |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | 50 m |
| Pagrindinės savybės : |
2 nepriklausomi kanalai,
250 įrenginių kodų atmintis , |
| Svoris : | 0.03 kg |
| Matmenys : | 52 x 36 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | FAAC / GENIUS |
| Garantija : | 2 metai |