FB likes
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Nors liaudies patarlė sako, kad dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tačiau vargu ar šią išmintį galima pritaikyti šiuolaikinei visuomenei. Ir dar kaip žiūrima, todėl kartais padovanojus bet ką ir bet kaip galite patys to nenorėdami atsidurti „juodajame sąraše”. Todėl dovanos šventėms ar netgi dovanoms namams gali tapti rimtu išbandymu net ir nestokojantiems fantazijos.

Dovanos moterims – rimtas iššūkis vyrams

Kartais gali pasirodyti, kad išrinkti dovaną moteriai taip pat paprasta kaip suskaičiuoti iki trijų. Juk moterys kaip šarkos mėgsta viską, kas blizga. Na, nesinori daužyti vyriškų iliuzijų, bet tai netiesa. Moterims patinka dėmesys ir kokybė, todėl jei nusprendėte savo mylimąją pradžiuginti pigiais bižuteriniais auskarais, geriau to nedarykite. Vietoj to nupirkite gėlių, o jei jau nusprendėte dovanoti papuošalus tai rinkitės aukščiausios klasės tauriuosius metalus.

Tiesa, jei jūsų santykiai dar nepribrendo tokioms dovanoms rinkitės mielas, tačiau turinčias tam tikrą prasmę smulkmenas, pavyzdžiui, nuotraukų rėmeliai su jūsų bendra nuotrauka. Paprasta, bet laibai miela dovanėlė. O štai, jei jūsų mergina turi puikų humoro jausmą tai galite drąsiai dovanoti žaidimus skirtus dviems ar kitas pikantiškas smulkmenas. Beje, moterys mėgsta, kai dovana skirta tik jai, tokiu būdu parodote, kad ji jums rūpi, todėl dovanos vakarėliams ar didelėms kompanijoms nėra geriausias pasirinkimas. Tačiau jei taip nutiko, kad tikrai nežinote ...

Skaityti daugiau