Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
MP Molbertas stalinis, medinis 50cm, Artix - Aksesuarai rankdarbiams
MP Molbertas stalinis, medinis 50cm, Artix
 
6,60 1-2 d. d. (2)
Dallprint Dekoras ŠAKELĖS GĖLĖMS - Aksesuarai rankdarbiams
Dallprint Dekoras ŠAKELĖS GĖLĖMS
 
2,20 2-4 d. d. (1)
Dallprint SISAL pluoštas 30g, GELTONAS - Aksesuarai rankdarbiams
Dallprint SISAL pluoštas 30g, GELTONAS
 
2,12 2-4 d. d. (1)
Daugiau Kitas puslapis

Priemonės rankdarbiams – naudingi priedai kūrybiniams darbams

Rankdarbiai – vienas iš naudingiausių ir populiariausių hobių, kuriuo užsiima daugybė žmonių visame pasaulyje. Skirtingi rankdarbių tipai: siuvinėjimas, mezgimas, siuvimas bei daugelis kitų veiklų, suteikia galimybę žmonėms pasinerti į šaunų ir užburianti kūrybos pasaulį, kurti nuostabius darbus, įdomius dizainus, kuriuos vėliau galima panaudoti namuose ar padovanoti kaip dovaną. Negana to, rankdarbių veiklos padeda pailsėti ne tik kūnui, bet ir sielai, leidžia atsipalaiduoti. Akivaizdu, kad norint tinkamai ir efektyviai užsiimti rankdarbių veiklomis, būtina turėti tam specialiai skirtus reikmenis. Pavyzdžiui, virbalus mezgimui, siuvinėjimo lankelį – siuvinėjimui ir pan. Tačiau, lygiai taip pat, labai svarbūs ir rankdarbių priedai, specialios detalės, kurios padeda galutiniai užbaigti ir sukurti kūrinius, suteikti jiems norimą išvaizdą, juos papuošti ar kitaip papildyti. Platus priedų rankdarbiams pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti tinkamiausius ir reikiamiausius aksesuarus jūsų pasirinktai veiklai.

Priedai rankdarbiams: kokie aksesuarai yra naudingiausi?

Siekiant, kad rankdarbių veiklos ir pats kūrybinis procesas teiktų malonumą bei pageidaujamus, norimus rezultatus, būtina turėti ne tik specialiai veiklai skirtus rankdarbių reikmenis, bet ir labai naudingus bei reikalingus priedus. Dėl šios priežasties, naudinga turėti bent kelis skirtingus aksesuarus, kurie gali praversti užsiimant vienokia ar kitokia rankdarbių veikla. Žinoma, labai svarbu renkantis rankdarbių priedus ir aksesuarus atsižvelgti į priemonių specifikacijas, jų išvaizdą, kokybę. Nuo to priklausys kaip efektyviai, patogiai ir tinkamai galėsite naudotis jais atlikdami įvairias kūrybines veiklas.

Vienas iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų rankdarbių priedų – juostelės. Jos universalios, dauguma jų iš tiesų patvarios ir lengvai prieinamos bei nebrangios. Negana to, platus juostelių tipų, tekstūrų, pločių spalvų bei raštų pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti tinkamiausias juosteles, priklausomai nuo jūsų kūrybinės veiklos tipo bei poreikių. Pavyzdžiui, satininės juostelės yra vienos iš gražiausių ir prabangiausiai atrodančių juostelių. Jos suteikia prabangią ir elegantišką išvaizdą, bet yra gana silpnos patvarumo atžvilgiu. Tuo tarpu, iš džiuto pagamintos juostelės suteikia gana paprastą išvaizdą, bet tuo pačiu, yra ir labai patvarios. Galima pasirinkti ir išskirtinės išvaizdos juosteles, pavyzdžiui, juosteles su žvyneliais. Ant juostelės prisiūti žvyneliai suteikia išskirtinumo, originalumo. Iš esmės, įvairios juostelės gali būti plačiai naudojamos įvairiems kūrybiniams darbams, rankdarbiams. Nuo siuvimo ir siuvinėjimo iki floristikos, papuošalų gamybos ar net interjero kūrimo.

Kitas labai plačiai naudojamos ir populiarus rankdarbių priedas – karoliukai. Jie plačiai naudojami įvairioms kūrybinėms veikloms. Vieni pasižymi aukšta kokybe, yra pagaminti iš patvarių medžiagų, tačiau, yra brangesni. Kiti tuo tarpu, yra labai pigūs, tačiau, ne tokie kokybiški. Vis dėlto, platus karoliukų pasirinkimas suteikia galimybę pasirinkti ne tik pačius tinkamiausius, bet ir gražiausius bei kūrinį labiausiai pabrėžiančius karoliukus. Brangiausi karoliukai yra gaminami iš natūralių akmenų. Jie pasižymi natūralumu, paprastumu, o būtent tai ir padaro juos gražius. Teigiama, kad natūralūs karoliukai turi net ir magiškų savybių, galinčių apsaugoti nuo ligų ir negalavimų. Krištoliniai karoliukai nuostabiai žėri šviesoje, tačiau, yra gana nepigūs. Tuo tarpu, stikliniai karoliukai pasižymi aukšta kokybe bei svoriu. Pigiausi – plastmasiniai karoliukai. Iš kitų jie išsiskiria plačiu spalvų pasirinkimu bei lengvumu.

Plunksnos – puikus rankdarbių bei kūrybinių darbų aksesuarai. Plunksnomis galite dekoruoti įvairiausius rankdarbius, o skirtingų spalvų pasirinkimas garantuos, kad jas galėsite lengvai pritaikyti prie įvairiausių darbų. Rankdarbiams skirtos plunksnos yra dirbtinės, dažniausiai, gaminamos iš poliesterio ir pagamintos taip, kad atrodytų kaip natūralios. Dirbtinės rankdarbių plunksnos yra pigesnės už natūralias, o taip pat, yra patvaresnės ir ilgesnį laiką išlaiko puikią savo išvaizdą. Galite pasirinkti dirbtines povo plunksnas, kurios yra ilgos, gražios ir prabangios turkio spalvos. Lygiai taip pat, galite pasirinkti ir standartines, nedideles įvairių spalvų plunksneles. Visos jos puikiai tiks tiek įvairių dekoracijų kūrimui, tiek siuvinių ar mezginių papuošimui.

Galiausiai – blizgučiai. Tiems, kas mėgsta žėrinčius ir blizgančius rankdarbius, šie aksesuarai yra nepamainomi kompanionai. Blizgučiai gali būti įvairiausių spalvų, dydžių bei formų. Daugelis jų, panašūs į žvynelius, kadangi, juos galima prisiūti prie audinių. Blizgučiai plačiausiai naudojami siuvime, siuvinėjime bei mezgime Jais dekoruojami drabužiai, mezginiai ar išsiuvinėti daiktai. Tai puikus būdas suteikti rankdarbiams ryškumo ir originalumo.

Priemonės rankdarbiams – gera kaina perkant internetu

Rankdarbiai – labai naudingos, raminančios ir atpalaiduojančios veiklos. Tačiau, jie būtų sunkiai įsivaizduojamos ne tik be specialiai jiems skirtų reikmenų, bet ir be naudingų ir reikalingų priedų. Įvairūs blizgučiai ir žvyneliai, juostelės bei plunksnos ir daugybė kitų aksesuarų suteikia galimybę tinkamai ir gražiai papuošti, papildyti ar užbaigti kūrybinius darbus. Siūlome platų, įvairių priemonių rankdarbiams asortimentą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus rankdarbių priedus galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Aksesuarai rankdarbiams kategorijoje šiais metais?

Aksesuarai rankdarbiams - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Aksesuarai rankdarbiams kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 852 prekes, o kainos prasideda nuo 0.55 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Aksesuarai rankdarbiams kategorijoje?