Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Juodas aliuminio SSD korpusas palaiko M.2 diskus, kurių ilgis yra 30, 42, 60 ir 80 mm. Jame yra USB Type-C jungtis su duomenų perdavimo greičiu iki 10 Gbit/s, taip pat pridedami reikalingi kabeliai ir įrankiai montavimui.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | SSD korpusas |
| Medžiaga | Aliuminis |
Galia |
|
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 31.5 mm |
| Plotis | 101.5 mm |
| Aukštis | 8.5 mm |
Sistemos reikalavimai |
|
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, 8.1, 8, 7 (įvairios versijos) |
Veikimas |
|
| Duomenų perdavimo greitis | 10 Gbit/s |
| Plug and Play | Taip |
Pakuotės turinys |
|
| Naudojimo instrukcija | Taip |
| Kabeliai įtraukti | USB Type-A į USB Type-C, USB Type-C į USB Type-A |
| Šešiakampis raktas įtrauktas | Taip |
| Varžtai įtraukti | Taip |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties diskų jungtys | M.2 |
| Atminties disko dydis | M.2 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 1 |
| Palaikomos atminties diskų ilgiai | 30, 42, 60, 80 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| USB jungties lytis | Vyras |
| USB prievadų skaičius | 1 |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB jungiamumas | Taip |