Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Beper |
| Galia | 500 W |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Ašmenų medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Greičio nustatymai | 2 |
| Apsauga nuo purslų | Taip |
| Pulsuojantis režimas | Taip |
| Smulkintuvas | Taip |
| Smulkintuvo puodelio talpa (l) | 1.5 |
| XL blenderis | 1500 ml |
| Indelio medžiaga | Plastmasinis |
| Spalva | Balta, Raudona |
| Specialios pastabos | Gaminio dydis 37,5 x 21 x 17 cm |