Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TP-LINK USB-C į USB 3.0 adapteris
| Ryšys | |
| Jungtis 1 | Usb a |
| Jungtis 2 | Usb c |
| Jungties lytis | Kištukinis/lizdinis |
| Kabelio ilgis | 0,133 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Balta |
| Duomenų perdavimo sparta | 5 gbit/s |
| Suderinamos operacinės sistemos | Macos\nwindows\nlinux os\nchrome os\nandriod 6.0 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Santykinė oro drėgmė | 10 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 50 mm |
| Ilgis | 14,5 mm |
| Aukštis | 73,5 mm |
| Modelio pavadinimas | UC400 |