Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Patirkite aukščiausią komfortą ir palaikymą su mūsų antidekubito čiužiniu, kuriame yra elektrinė pompa. Sukurtas asmenims iki 120 kg, jis padeda išvengti spaudimo opų ir užtikrina ramų miegą.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Galingumas | 7 W |
| Krepšio svoris | 1 kg |
| Pripūtimo talpa | 6 - 7 l/min |
| Dažnis | 50 Hz |
| Įtampos tiekimas | 220 - 240 V |
| Spaudimo diapazonas | 70 - 130 mmHg |
Ypatybės |
|
| Tipas | Vienvietis čiužinys |
| Medžiaga | PVC |
| Forma | Stačiakampis |
| Čiužinio dydis | Standartinis dydis |
| Elektrinė oro pompa | Taip |
| Produkto spalva | Smėlinis |
| Maksimalus vartotojo svoris | 120 kg |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 900 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Svoris | 2.2 kg |
| Aukštis | 70 mm |
Ar kada nors pabudote pavargę, nors miegojote pakankamai ilgai? Labai tikėtina, kad dėl to kaltas ne stresas ar miego trūkumas, o… jūsų sofa ar lova. Kai miegas tampa ne poilsiu, o iššūkiu, verta paieškoti sprendimų, kurie nereikalauja visos lovos …