Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 bevielė naktinė lempa, balta
Šis slėgio mažinimo čiužinys palaiko maksimalų vartotojo svorį iki 140 kg ir pagamintas iš patvaraus PVC medžiagos. Jame yra elektrinis oro siurblys, o matmenys yra 850 mm pločio, 190 cm ilgio ir 115 mm aukščio.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Maksimalus vartotojo svoris | 140 kg |
| Medžiaga | PVC |
| Tipas | Viengubas čiužinys |
| Elektrinis oro siurblys | Taip |
| Forma | Stačiakampis |
| Produkto spalva | Mėlynas |
| Čiužinio dydis | Standartinis dydis |
Svoris ir matmenys |
|
| Pločio | 850 mm |
| Ilgio | 190 cm |
| Aukščio | 115 mm |
| Svoris | 4 kg |
Ar kada nors pabudote pavargę, nors miegojote pakankamai ilgai? Labai tikėtina, kad dėl to kaltas ne stresas ar miego trūkumas, o… jūsų sofa ar lova. Kai miegas tampa ne poilsiu, o iššūkiu, verta paieškoti sprendimų, kurie nereikalauja visos lovos …