Kaina
-
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
TOP
Dovanų rinkinys „Bosė“ - Boso dienos dovanos
Dovanų rinkinys „Bosė“
 
16,50 1-2 d. d. (2)
TOP
Puodelis "Like a boss" - Originalūs puodeliai
Puodelis "Like a boss"
 
6,99 1-2 d. d. (2)
Alaus šalmas - Originalios dovanos
Alaus šalmas
 
9,99 1-2 d. d. (15)
Knyga - Seifas - Taupyklės
Knyga - Seifas
 
17,50 1-2 d. d. (14)
Stikliukas "Kaukolė" - Originalios dovanos
Stikliukas "Kaukolė"
 
6,99 1-2 d. d. (7)
XXL gertuvė (1100ml) - Gimtadienio dovanos
XXL gertuvė (1100ml)
 
14,99 1-2 d. d. (5)
Sidabrinės kortos - Originalios dovanos
Sidabrinės kortos
 
13,99 1-2 d. d. (5)
Prijuostė "Verslininkas" - Linksmosios prijuostės
Prijuostė "Verslininkas"
 
11 € 1-2 d. d. (4)
Pasikasyk pats! - Dovanos po eglute
Pasikasyk pats!
 
4,99 1-2 d. d. (4)
Kojinių komplektas "7 boso dienos" - Boso dienos dovanos
Kojinių komplektas "7 boso dienos"
 
26,99 1-2 d. d. (3)
XXL Alaus batas - Bokalai ir stikliukai
XXL Alaus batas
 
11,99 1-2 d. d. (2)
Daugiafunkcinis karabinas (6in1) - Originalios dovanos
Daugiafunkcinis karabinas (6in1)
 
8,99 1-2 d. d. (2)
Daugiau Kitas puslapis

Kaip išrinkti tinkamą dovaną vadovui, Boso dienos proga?

Prieš daugelį dešimtmečių, 1958 metais, pradėta minėti Boso diena. Ši diena buvo minima tam, kad sustiprintų ryšį tarp darbuotojų ir darbdavių, todėl, tą dieną, vadovams, vadybininkams bei kitiems, vadovaujamą darbą dirbantiems žmonėms, skiriama itin daug dėmesio, dėkingumo ir pagarbos. Dėl to, kasmet, spalio 16 dieną, švenčiama nacionalinė Boso diena, kuri priverčia susimąstyti ir padėkoti šauniems vadovams už sunkų ir nuoširdų jų darbą. Daugelyje darboviečių, ši diena yra smagi, linksma šventė, suburianti visą kolektyvą. Tuo tarpu, kitiems, ši diena yra kupina streso ir įtampos, kadangi, bosui reikia padovanoti išskirtinę ir tinkamą dovaną. Jau tapo įprasta, kad boso dienos proga, darbuotojai vadovams dovanoja simbolines dovanėles, jų pastangoms ir darbui įvertinti ir pagirti. Na, o kiekvienas darbuotojas ar kolektyvas bendrai, nori padovanoti pačią tinkamiausią dovaną. Tačiau, dažnai idėjos baigiasi ir nuspręsti ką padovanoti, kad bosas būtų ne tik pagerbtas, bet ir liktų patenkintas ir laimingas, gali būti itin sudėtinga. Dėl šios priežasties, renkantis dovanas Boso dienos proga, naudinga žinoti kelis svarbius dalykus.

Visų pirma, renkantis Boso dienos dovanas, svarbu, kad jos būtų visapusiškai tinkamos. Priklausomai nuo vyraujančių santykių su vadovu, reikėtų atitinkamai rinktis ir dovaną skirtą jam. Saugiu pasirinkimu visuomet gali tapti vardinė užrašinė, darbo knygą, rašiklis ar rašiklio ir užrašinės rinkinys. Jei santykiai yra gana paprasti, artimesni, puikiu pasirinkimu gali tapti originalios, linksmos dovanos. Pavyzdžiui, linksmos kojinės su užrašu ar šmaikštus kavos puodelis. Taip pat, vadovui nuotaiką galite praskaidrinti vardiniais marškinėliais ar kepuraite. Tačiau, jei santykiai yra labai dalykiniai ir profesionalūs, tokios dovanos bus per daug asmeniškos ir tikrai netiks. Dėl šios priežasties, renkant vadovui Boso dienos dovaną, būtina atsižvelgti į vyraujančius santykius.

Jei trūksta idėjos dovanai, puikia dovana gali tapti – veiklos. Tai originalus būdas pasveikinti vadovą. Galite pasirinkti bendras vadovo ir kolektyvo veiklas, pavyzdžiui, kartingus ar įvairias orientacines varžybas, taip pat, kolektyviškai pakviesti vadovą vakarienės ar pietų. Taip pat, galite pasirinkti veiklas, skirtas vien tik vadovui – seminarus, koncertus ar poilsines veiklas. Tokiu būdu, būsite garantuoti, kad dovana bus praktiškai panaudojama. Žinoma, puikiu gestu gali tapti ir bendras, suneštinis stalas su darbuotojų gamintomis vaišėmis.

Boso dienos dovanos – patogu ir greita pirkti internetu

Artėja Boso diena, o dar nežinote kaip pasveikinsite savo vadovą ir atsidėkosite už sunkų jo darbą ir pasiaukojimą darbuotojų labui? Platus ir įvairius, Boso dienai skirtų dovanų pasirinkimas, suteiks galimybę išrinkti solidžią, praktišką, originalią arba linksmą bei šmaikščią dovaną, kiekvienam bosui. Siūlome didelį, įvairių Boso dienai skirtų dovanų pasirinkimą, už draugišką kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimas Boso dienos dovanas galėsite įsigyti dar pigiau.  

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Boso dienos dovanos kategorijoje šiais metais?

Boso dienos dovanos - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Boso dienos dovanos kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 321 prekes, o kainos prasideda nuo 4.99 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Boso dienos dovanos kategorijoje?

Jau ne pirmus metus Lietuvoje tapo įprasta švęsti iš amerikietiškosios kultūros atėjusią Tarptautinę Boso dieną. Vadovams skirta šventė visame pasaulyje minima spalio 16 dieną. Čia, mūsų šalyje Boso diena tapo įprasta minėti savo vadovui įteikiant nedidelę simbolišką dovaną, nors dažnai komandos darbuotojai į dovaną investuoja ir daugiau laiko bei fantazijos.

Boso diena – viena TOP 5 švenčių metuose pagal populiarumą ir dovanų pirkimą. Ši šventė prilygsta Valentino dienai, Tėvo ar Mamos dienai.

Pateiksime Jums 5 populiariausias dovanų idėjas Bosui:

  1. Viena neutraliausių dovanų – personalizuotas puodelis.  Šiandieninės technologijos leidžia pasirinkti nuo įdomių formų ir dizaino puodelių iki puodelių su užrašais ir nuotraukomis. Boso dienai dažniausiai pasirenkami puodeliai su specialiais užrašais sveikinančiais vadovus: „Mano bosas – geriausias“, „Tikro boso puodelis“, „Geriausias bosas“, „Ponas bosas“, „Super bosas“ ir pan.

2. Bokalas yra šiek tiek įdomesnė dovana nei, pavyzdžiui, puodelis. Tačiau palaikant gerus santykius su vadovu, originalus bokalas išliks ilgam naudojamas ir apie dovanotoją primins ir laisvalaikiu.  Šiuo metu bokalų yra įvairiausių netradicinių formų, kurie gali nustebinti netgi visko mačiusius Bosus.

3. Populiariausia pastarojo penkmečio dovana – marškinėliai. Šiandieniniai marškinėliai gali būti įvairių spalvų, apykaklės formų, spalvotais pasirinktais užrašais – visos pirkėjo fantazijos yra įgyvendinamos. Marškinėliai taip pat yra laikomi ne tik originalia, bet ir praktiška dovana ...

Skaityti daugiau