Top 5 dovanos vadovui

Jau ne pirmus metus Lietuvoje tapo įprasta švęsti iš amerikietiškosios kultūros atėjusią Tarptautinę Boso dieną. Vadovams skirta šventė visame pasaulyje minima spalio 16 dieną. Čia, mūsų šalyje Boso diena tapo įprasta minėti savo vadovui įteikiant nedidelę simbolišką dovaną, nors dažnai komandos darbuotojai į dovaną investuoja ir daugiau laiko bei fantazijos.

Boso diena – viena TOP 5 švenčių metuose pagal populiarumą ir dovanų pirkimą. Ši šventė prilygsta Valentino dienai, Tėvo ar Mamos dienai.

Pateiksime Jums 5 populiariausias dovanų idėjas Bosui:

  1. Viena praktiškiausių dovanų kiekvienai progai – dovanų kuponai. Ekstremalūs pojūčiai, pvz. šaudant koviniais ginklais, ar galvą pamesti verčiantis aktyvumas, romantika alsuojantis skrydis oro balionu, žodžiais neapibūdinamas malonumas ir atsipalaidavimas arba patirtys ir akimirkos tikriems gurmanams – dovanų kuponų nepamirštamoms akimirkoms įvairovė didžiulė.
  2. Viena neutraliausių dovanų – personalizuotas puodelis.  Šiandieninės technologijos leidžia pasirinkti nuo įdomių formų ir dizaino puodelių iki puodelių su užrašais ir nuotraukomis. Boso dienai dažniausiai pasirenkami puodeliai su specialiais užrašais sveikinančiais vadovus: „Mano bosas – geriausias“, „Tikro boso puodelis“, „Geriausias bosas“, „Ponas bosas“, „Super bosas“ ir pan.
  3. Populiariausia pastarojo penkmečio dovana – marškinėliai. Šiandieniniai marškinėliai gali būti įvairių spalvų, apykaklės formų, spalvotais pasirinktais užrašais – visos pirkėjo fantazijos yra įgyvendinamos. Marškinėliai taip pat yra laikomi ne tik originalia, bet ir praktiška dovana. Daugiausiai parduodami Boso dienos proga: „Auksinis bosas“, „Tausok savo bosą“, „Ponas bosas“, „Geriausias bosas“ ir pan.
  4. Graviruotos verslo dovanos – gan oficialus pasirinkimas. Išgraviruoti dažniausiai bendrovės gali bet ką ir ant bet ko, dėl to palaikant oficialius santykius su vadovu, geriausia rinktis iš plataus verslo dovanų pasirinkimo: tušinukų, įvairių laikiklių, vizitinių dėklų, raktų pakabukų – tokių, kurias malonu gauti ir ilgai primena apie dovanotoją.
  5. Itin asmeninė dovana vadovui – kolektyvo nuotrauka. Šis sprendimas skirtas tiems kolektyvams, kurie tarpusavyje palaiko itin artimus ir jaukius santykius. Dažnai tokia atmosfera yra sukuriama mažesnėse įmonėse. Atrodytų nuotrauka yra labai banali ir pabodusi dovana, tačiau šiandieninės technologijos nuotrauką gali uždėti ant akmens masės ar kitų medžiagų. Prikelta antram gyvenimui dovana savo originalumu tikrai nustebintų ne vieną vadovą.