Geriausios Samsung USB laikmenų serijos: kuo jos ypatingos ir ką svarbu žinoti?

Samsung USB laikmena

USB atminties laikmena, dažnai dar žinoma kaip USB raktas, atmintinė, atmintukas, yra nedidelis, patogiai nešiojamas atminties įrenginys, naudojantis „flash“ atmintį ir USB tipo jungtį. Tai vienas iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų atminties įrenginių, kuris suteikia galimybę saugoti įvairius, svarbius dokumentus, atsargines duomenų kopijas, reikalingiausius failus, programas. Neretai, USB atminties laikmenos yra naudojamos ir kompiuterio diagnostinių problemų šalinimui, programinės įrangos naujinimui, įdiegimui ar paleidimui. Be kitą ko, USB laikmenos gali būti ir skirtingų dydžių, pasižymėti skirtingomis medžiagomis, iš kurių yra pagamintos, ar skirtis savo talpa. Rinkoje, šiomis dienomis, galima rasti tiek nedidelės, kelių gigabaitų (GB) talpos atmintines, tiek talpius, vieno terabaito (TB) atminties talpą suteikiančius modelius. Žinoma, USB atminties laikmenos skiriasi ir savo gamintojais. Na, o ko gero, geriausiai žinomas, populiariausias ir patikimiausias šioje rinkoje – Samsung. Tai gamintojas, kuris nuo 2003 metų yra žinomas kaip pasaulyje pirmaujantis „flash“ atminties prekinis ženklas. Samsung siūlo puikias USB atmintines, kurios puikiai atitiks skirtingus naudotojų poreikius. Tad, plačiau apie Samsung USB laikmenas, populiariausias jų serijas ir ypatybes – šioje apžvalgoje.

BAR Plus USB 3.1 Flash Drive

Pirmoji Samsung USB atmintinių modelis, kurį norime apžvelgti šiame straipsnyje – „BAR Plus“. Tai USB atmintinė, kuri gali būti apibūdinama kaip šiuolaikiška klasika. Įspūdingas veikimo greitis, išskirtinis šios USB laikmenos dizainas tikrai nepaliks abejingų. Būtina paminėti, kad „BAR Plus“ atmintinė pasižymi minimalistiniu dizainu, turi vientisą metalinį korpusą, o pats įrenginys puikiai suderina stilingumą, greitą ir patikimą veikimą. Be kitą ko, greita ir patogi Samsung „BAR Plus“ duomenų nuskaitymo sparta, siekianti net iki 400 MB/s, ir naujausias USB 3.1 standartas, leis daugiau laiko skirti darbui, žaidimams, kūrybai ar pramogoms.

Samsung „BAR Plus“ Flash Drive

Vienas iš didžiausių šios USB atmintinės privalumų – didelis veikimo greitis, suteiks galimybę iš atmintinės į kompiuterį didelės talpos ir aukštos kokybės failus perkelti akimirksniu. Trumpam reikėtų grįžti ir prie „BAR Plus“ korpuso, kuris yra pagamintas iš metalo ir garantuoja ne tik pačios USB laikmenos ilgaamžiškumą, bet ir joje saugomų duomenų saugumą. Ši laikmena turi ir integruotą rakto žiedą, kuris leis ją patogiai prisisegti prie namų raktų, nešiojamo kompiuterio krepšio ir visada nešiotis su savimi. Atmintinė yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinai stilingo, bet patvaraus ir greito atminties įrenginio. Tiesa, „BAR Plus“ atmintinė yra aprūpinta ne tik metaliniu korpusu, bet ir pasižymi atsparumu vandeniui, smūgiams, temperatūrų pokyčiams, magnetiniams laukams ir net rentgeno spinduliams. Na, o kadangi, Samsung yra „flash“ atminties srities lyderis, šios USB atmintinės veikimas, kokybė, patikimumas – garantuoti!

Samsung „BAR Plus“ Flash Drive

FIT Plus USB 3.1 Flash Drive

Dar viena puiki ir dėmesio verta Samsung USB laikmena – „FIT Plus“. Tai USB laikmena, kuri suteikia galimybę ją patogiai prijungti prie įrenginio ir ten palikti. Kompaktiška, beveik nepastebima „FIT Plus“ USB atmintinė suteiks papildomą atminties talpą ir vietą svarbiems duomenims laikyti. Dėl savo mažo, kompaktiško dydžio, „FIT Plus“ USB atmintinė gali tapti neatsiejama kelionių, patogaus darbo ar kūrybos dalimi. Prijungta prie nešiojamo kompiuterio, televizoriaus, žaidimų konsolės ar automobilio garso sistemos, ši USB atmintinė ne tik netrukdys, bet ir neužklius bei nekris į akis.

Samsung „FIT Plus“ Flash Drive

Be kitą ko, ši Samsung USB atminties laikmena iš kitų išsiskiria ne tik savo kompaktišku, minimalistiniu dizainu. Naudinga paminėti, kad toks mažas įrenginys suteikia įspūdingą veikimo greitį. „FIT Plus“ atmintinė ne tik naudoja USB 3.1 standartą, bet ir veikia su iki 400 MB/s siekiančia nuskaitymo sparta. Tai užtikrina spartų, efektyvų duomenų persiuntimą ir garantuoja, kad net ir didžiausius failus, filmus, programas, žaidimus, bus galima patogiai laikyti vienoje vietoje ir akimirksniu perkelti į kompiuterį ar kitą įrenginį. Maža, bet be galo galinga – Samsung „FIT Plus“ USB laikmena nustebins net visko mačiusius.

Samsung „FIT Plus“ Flash Drive

USB Type-C™ Flash Drive

Modernėjant technologijoms ir joms nuolat kintant, kinta ir USB atminties laikmenų rinka bei naudojamos technologijoms. Puikus to pavyzdys, Samsung „USB Type-C“ atminties laikmena. Ši atminties laikmena, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tikrai panaši į kitas, rinkoje randamas USB laikmenas. Tačiau, nuo jų ji skiriasi tuo, kad naudoja ne standartinę, bet USB C tipo jungtį. Be to, šis Samsung USB atminties raktas yra palaikomas Samsung „NAND flash“ atminties bei gali nustebinti savo patikimu veikimu, sparčiu duomenų perdavimu. Visą tai ši USB laikmena atlieka būdama be galo kompaktiška.

Samsung „USB Type-C Flash Drive“

Be kitą ko, šios USB laikmenos pasirinkimas garantuos išskirtinai greitą duomenų perdavimą. Gamintojo teigimu, 4GB dydžio failus ši atminties laikmena geba perduoti vos per 11 sekundžių. Visa tai – dėka 400 MB/s siekiančio nuskaitymo greičio, USB 3.1 standarto. Negana to, ši USB atmintinė gali būti suderinama ir su USB 3.0 bei 2.0. Kokybiškoji Samsung „NAND flash“ atmintis, kuri palaiko šios atmintinės veikimą, nepaliks abejingų.

Samsung „USB Type-C Flash Drive“

Kurią Samsung USB atminties laikmeną rinktis?

Puikios, patikimos, kokybiškos ir spartų veikimą garantuojančios Samsung USB atmintinės tikrai gali tapti puikiu ir saugiu pasirinkimu. Naudinga paminėti ir tai, kad visos šios, apžvalgoje paminėtos, Samsung USB atminties laikmenos gali būti skirtingų talpų. Samsung gamintojas suteikia galimybę rinktis iš trijų talpų: 64GB, 128GB ir 256GB. Taigi, Samsung gaminama USB laikmenų linija yra plati ir gebanti patenkinti skirtingus naudotojų poreikius. Tačiau, kurią laikmeną rinktis? Vieno teisingo atsakymo nėra, kadangi, viskas priklauso nuo jūsų turimų poreikių.

Galbūt norite šiuolaikiškos klasikos, tvirtu, išskirtiniu dizainu pasižyminčio USB rakto? „BAR Plus USB 3.1 Flash Drive“ bus kaip tik Jums.

Reikia kompaktiško dydžio atmintinės, kurią būtų patogu prijungti prie įrenginio ir tiesiog apie ją pamiršti? Samsung „FIT Plus USB 3.1 Flash Drive“ – puikus pasirinkimas.

Na, o jei visi Jūsų įrenginiai turi patogią ir greitą Type-C jungtį, moderni Samsung laikmena „USB Type-C™ Flash Drive“ leis greitai perkelti duomenis iš nešiojamo kompiuterio į telefoną, iš telefono į planšetinį kompiuterį ar dar kitą įrenginį. Kadangi Type-C jungtis tampa visuotiniu standartu ir visi naujesni, modernesni įrenginiai ją turi, Samsung „USB Type-C™ Flash Drive“ atmintinė gali tapti nuostabiu pagalbininku saugant ar perkeliant duomenis tarp šiuolaikinių, modernių įrenginių.

Na, o jei svarstote apie vienos iš šių Samsung USB laikmenų įsigijimą, visas jas, už žemą kainą, tikrai rasite Varle.lt internetiniame prekybos centre. Užsukite ir išsirinkite sau tinkamiausią!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *