„Lenovo Yoga Tablet 2“ apžvalga

10 colių planšetinis kompiuteris su ypatingai ištvertmingu akumuliatoriumi bei 4 skirtingomis naudojimo pozicijomis. Būtent „Lenovo“ kompanija į rinką įnešė naują planšetinių kompiuterių formos faktorių. Keturios galimos pozicijos viename įrenginyje leidžia patogiai naudotis juo įvairiose situacijose.

Planšetės šone įmontuotas cilindras su akumuliatoriumi. Pakankamai didelės talpos baterija užtikrina ilgą įrenginio veikimą. Dirbti ir pramogauti be papildomo įkrovimo galima iki 15 valandų. Galima rinktis planšetinį kompiuterį su 4G LTE modemu arba variantą be jo. Priekyje įmontuoti stereo garsiakalbiai. Specialios aplinkos garsų ir efektų sistema suteikia daugiau garso ir įtaigumo nei galima tikėtis iš šio tipo įrenginių. 4 branduolių „Intel“ procesorius ir 2GB operatyviosios atminties leidžia sklandžiai atlikti daug užduočių vienu metu.

Įrenginyje tėra tik 16 GB vidinės atminties, tačiau egzistuoja galimybė ją išplėsti iki 64 GB išorinės atminties kortelės dėka. Kartu su „Lenovo“ planšetiniu kompiuteriu komplektuojama Bluetooth klaviatūra su erdvesniais klavišais, skirta tikslesniam ir greitesniam duomenų įvedimui. Kamera – vienas menkiausiais išvystytų šios serijos planšetinių kompiuterių elementų. 8 megapikseliai gali užtikrinti ne geresnes nei vidutinės kokybės nuotraukas.

Planšetinis kompiuteris „Lenovo Yoga Tablet 2“ yra ganėtinai nebrangus funkcionalus įrenginys, kurio pagrindinis privalumas – klaviatūra. Pagrindiniai planšetės trūkumai – tai kamera, kuri yra prastesnės kokybės nei daugumos naujesnių išmaniųjų telefonų ir žinoma, nedaug atminties.

 

Funkcionalumai 4
Baterija 5
Atmintis 3
Kamera 2

Verdict

Planšetinis kompiuteris, kuriuo patogu naudotis, tačiau nuotraukų kokybė labai nedžiugina.

3.5Funkcionali planšetė su klaviatūra už prieinamą kainą
„Lenovo Yoga Tablet 2“ apžvalga