Planšetiniai kompiuteriai
Planšetinis kompiuteris yra nepakeičiamas įrenginys naršyti internete, klausytis muzikos, žiūrėti filmus ar skaityti e-knygas. Daugybė programėlių, lengvas ir kompaktiškas dizainas leis planšetinį kompiuterį pasiimti bet kur su savimi ir taps stipriu konkurentu jūsų nešiojamam kompiuteriui. Išsirinkite iš tokių gamintojų kaip APPLE, SAMSUNG, LENOVO, ASUS ir kitų.
Rinkitės pagal gamintoją
Karščiausi planšetinių kompiuterių pasiūlymai
Planšetė Lenovo IdeaTab TB3-X70L 32GB LTE juodas - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė Lenovo IdeaTab TB3-X70L 32GB LTE juodas 275,99 0-2 d. d. (1)
 • Gamintojas: Lenovo
 • Ekrano įstrižainė: 10.1"
Planšetė TrekStor SurfTab Xintron i 10.1 - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė TrekStor SurfTab Xintron i 10.1 149,99
-13 %
131 € 0-2 d. d.
(0)
 • Gamintojas: Trekstor
Planšetė Samsung Tab A 10.1 16GB Balta T580 - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė Samsung Tab A 10.1 16GB Balta T580 248 € 0-2 d. d. (0)
 • Gamintojas: Samsung
Planšetė Lenovo Tab 2 TB2-X30L 10.1'' 16GB Baltas - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė Lenovo Tab 2 TB2-X30L 10.1" 16GB Baltas 199 € 0-2 d. d. (0)
 • Gamintojas: Lenovo
 • Ekrano įstrižainė: 10.1"
Planšetė Planš LENOVO IdeaTab 3-710F 7'' 8GB juodas - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė Planš LENOVO IdeaTab 3-710F 7" 8GB juodas 82,48 0-2 d. d. (0)
 • Gamintojas: Lenovo
 • Ekrano įstrižainė: 7.0"
 • Operacinė sistema: Android
Planšetė eStar Grand HD QUAD CORE - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė eStar Grand HD QUAD CORE 99 € 0-2 d. d. (9)
 • Gamintojas: eStar
Planšetė eStar Grand HD Quad Core 4G - Planšetiniai kompiuteriai Planšetė eStar Grand HD Quad Core 4G 129,99 0-2 d. d. (0)
 • Gamintojas: eStar
Daugiau Visi pasiūlymai
Į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš perkant planšetinį kompiuterį
 
Operacinė sistema
OS - Nuo jos priklauso aparato vartotojo sąsajos estetika, patogumas ir funkcijų gausa. Užtikrina našų įrenginio, kuriame yra įdiegtos programėlės veikimą. Priklausomai nuo operacinės sistemos gali skirtis programėlių skaičius bei atskirų personalizuotų nustatymų galimybės.
 
Ekrano įstrižainė
Renkantis tinkamiausią planšetinį kompiuterį, ekrano dydis yra vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Norimas planšetinio kompiuterio dydis priklausys nuo to, koks dydis jums patogiausias. Rinkitės planšetinio kompiuterio ekrano dydį ir pagal tai, kokio mobilumo pageidaujate.
 
Procesorius
Procesoius planšetiniame kompiuteryje atsako už sistemos duomenų ir programėlių atkūrimą. Veikimas priklauso nuo hercų (Hz) - kuo didesnis skaičius, tuo spartesnė planšetė. Nuo jo priklauso kaip greitai atidaromos programėlės, internetinis puslapis ar norimas įrašas.
 
Internetas
Dauguma planšetinių kompiuterių leidžia naudoti du interneto prisijungimo būdus. Be „Wi-Fi“ funkcijos, vienas iš variantų, yra „3G“ technologijos palaikymas. Ši technologija leidžia prie interneto prisijungti naudojant SIM kortelę. Pakanka įkišti kortelę į planšetę ir galėsite naudotis internetu, kad ir kur būtumėt.
 
Kamera
Dauguma planšetinių kompiuterių turi daugiau nei dvi kameras. Į priekį nukreipta kamera skirta vaizdo skambučiams, taigi galite naudoti „Skype“ arba kitas programas, pavyzdžiui, „Google Talk“. Gale įtaisytą kamerą galima naudoti fotografavimui arba, kaip ir mobiliuosiuose telefonuose, vaizdo įrašams. Būtinai patikrinkite raiškos specifikaciją, jeigu ji jums yra svarbi.
 
Baterija
Planšetinį kompiuterį galima naudoti nuo 5 iki 10h, todėl elektros lizdo itin dažnai ieškoti nereikės. Kelionės metu daugiausiai energijos išnaudojama žiūrint filmus ar žaidžiant žaidimus, todėl rekomenduojama įsigyti papildomą priedą: Power bank (nešiojamą įkroviklį).
Ekspertų patarimai

Planšetinis kompiuteris pakeis lapų šusnį ar sunkų nešiojamą kompiuterį į mobilų prietaisą, kurį galima naudoti namuose, darbe ar kelionėje. Puikiai tinka naršymui internete, žemėlapių peržiūrai, knygų skaitymui, įvairioms prezentacijoms, patogiai, greitai bei inovatyviai pristatyti savo projektus ar prekes. Mobilus prietaisas kuris yra įpatingai paprastas, lengvas ir funkcionalus. Varlė.lt specialistai dalinasi patarimais, kurie padės protingai ir lengvai kiekvienam išsirinkti planšetinį kompiuterį.