Kodėl „Apple“ svarbus 4 colių „iPhone SE“?

Kodėl „Apple“ svarbus 4 colių „iPhone SE“

21 kovo dieną „Apple“ žada pristatyti naują išmanųjį telefoną „iPhone SE“. Praėjus trims metams kompanija grįžta prie kompaktiško telefonų formato su 4 colių įstrižainės ekranu. Varle.lt specialistai pastebi, kad išmaniųjų telefonų rinka keičiasi priklausomai nuo prisisotinimo, o naujų įrenginių pardavimų augimas lėtėja. „iPhone SE“ dėka „Apple“ ketina ištaisyti šią situaciją.

Geriausias istorijoje „iPhone“ telefonas

Kiekvienais metais „Apple“ pristato naują „iPhone“ įrenginį ir kiekvienais metais pavadina jį geriausiu istorijoje. Naujas procesorius, vaizdo plokštė, patobulinta kamera ir programinis palaikymas daro savo įtaką. Tačiau pastaraisiais metais tempas, kuriuo pridedamos naujos funkcijos ir galimybės, mažėja. Bet kokiu atveju „Apple“ vis dar sėkmingai pavyksta rasti patrauklių būdų, kaip išmaniuosius telefonus padaryti patrauklesnius naudotojams, tačiau lyginant su ankstesniais modeliais, visi paskutinių flagmanų inovatyvumai jau ne tokie revoliuciniai.

Speciali versija

„iPhone SE“ („Special Edition“) bus pristatytas pavasarį, o tai nesutampa su nusistovėjusiu „Apple“ naujų išmaniųjų telefonų prezentacijos tvarkaraščiu. Laukiama, kad telefonas bus aprūpintas visomis paskutinių „iPhone“ kartų technologijomis, tačiau lyginant su dabartiniais modeliais, turės didesnį korpusą. Greičiausiai naujasis „iPhone“ neturės „3D Touch“ palaikymo ir be abejonės negaus rudeninio „iPhone 7“ „arkliukų“. Tačiau auditorijai, kuriai „Apple“ pasiūlys šį modelį, tai nesvarbu. Išmanieji telefonai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, todėl natūralu, kad įrenginiai turi būti tam pritaikyti. Nemažai naudotojų nori turėti kompaktišką „iPhone“ telefoną, kuriuo patogu naudotis viena ranka.

Kas „Apple“ trukdo atsižvelgti į naudotojų pageidavimus? Štai pavyzdžiui „iPad“ pasiūloje matome ekrano dydžio pasirinkimus: nuo 7,9 iki 12,9  colių. Įdomu tai, kodėl „Apple“ iš pat pradžių tuo pačiu metu neišleido iškart trijų (skirtingo dydžio) „iPhone“ modelių tam, kad naudotojai galėtų išsirinkti jiems optimaliausią dydį.

„iPhone“ ekosistema

Naujasis 4 colių „iPhone“ iš tikrųjų labai svarbus „Apple“ kompanijai. Kompanija suprato, kad vienodo dydžio išmanieji telefonai netinka visiems ir kiekvienam. Nors galbūt „iPhone SE“ pardavimai ir nesusprogdins rinkos, jie tikrai leis visai „iPhone“ serijai jaustis tvirčiau, nes dar vienas aukštos klasės modelis prisidės prie pilnavertės „iPhone“ ekosistemos kūrimo.

 

Šaltinis: cnet.com

 

Apie „iPhone SE“ taip pat skaitykite ankstesniuose mūsų straipsniuose: