Apple“ tiki naujojo „iPhone 5se“ telefono sėkme

Apple“-tiki-naujojo-„iPhone 5se“-telefono-sėkme

Mažas „iPhone 5se“ išmanusis telefonas atneš kompanijai daug pinigų?

Dar 2013 m. „Apple“ kompanija bandė įžengti į vidutinį kainos segmentą ir išleido „iPhone 5c“ išmanųjį telefoną su plastmasiniu korpusu ir „iPhone 5“ techninių parametrų „įdaru“. Tačiau tada įvairiaspalvių išmaniųjų telefonų pardavimai nepateisino kompanijos lūkesčių. Išnagrinėjusi padarytas klaidas „Apple“ ruošiasi pristatyti 4 colių „iPhone 5se“ modelį, kuris bus aprūpintas galingais elementais ir premium klasės korpusu. Remiantis „RBC Capital Markets“ investicijų analitikų duomenimis, kompanija tikisi labai optimistiškų naujienos pardavimų.

Ekspertai prognozuoja, kad 2016 m. „iPhone 5se“ pardavimų pelnas (esant vidutinei telefono kainai 550 dolerių) sudarys 5,5 mlrd. dolerių. Manoma, kad 2016 metais „Apple“ kompanijai naujųjų 4 colių išmaniųjų telefonų pavyks parduoti ne mažiau 10 mln. vienetų.

„iPhone 5se“ telefonas bus tam tikras „iPhone 5s“, „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“ įrenginių derinys ir be 4 colių įstrižainės ekrano turės „Apple A9“ procesorių su „M9“ kooprocesoriumi, NFC lustą ir biometrinį modulį. Išmanusis telefonas bus prieinamas keturių spalvų.

„RBC“ analitikas Amit Daryanani mano, kad jei net „iPhone 5se“ ir nepavyks nustatyti naujo pardavimų rekordo, modelis bus trokštamas, ypač „iPhone 5s“ ir „iPhone 5c“ naudotojų.

Jei „RBC“ prognozės pasitvirtintų, naujojo kompaktiško „iPhone“ dėka „Apple“ pavyktų teigiamai paveikti bendrą savo išmaniųjų telefonų pardavimo statistiką nepaisant to, jog šiais metais laukiama šių rodyklių pablogėjimo dėl prisisotinusios rinkos.

Šaltinis: bgr.com