Kartu su „Galaxy Note 5“ ir „Galaxy S6 Edge Plus“ „Samsung“ pristatys ir naują planšetinį?

„Unpacked“ konferencija artėja dideliais žingsniais. Visai įmanomas dalykas, jog be „Galaxy Note 5“ ir „Galaxy S6 Edge Plus“ Niujorke taip pat bus pristatytas „Galaxy Note Edge“ planšetinis kompiuteris su užlenktu ekranu.  

Panašu, jog „Samsung“ kaitina „Unpacked“ renginio, kuris įvyks rugpjūčio 13 dieną Niurjorke, laukimo atmosferą. Yra žinoma, kad konferencijos metu bus pristatyti išmanieji telefonai „Galaxy Note 5“ bei „Galaxy S6 Edge Plus“. Tačiau galima spėti, jog tai dar ne viskas.

„Samsung“ kompanijos suomių skyrius paskelbė nuotrauką, kurioje matyti du panašaus dydžio išmanieji telefonai (tai minėtieji „Galaxy Note 5“ ir „Galaxy S6 Edge Plus“) bei trečias paslaptingas didesnio ir tarsi lenkto ekrano įrenginys. Nejaugi tai naujasis „Galaxy Tab Edge“ planšetinis kompiuteris?

Nors internete apie „Samsung“ planšetinį kompiuterį, kuris galėtų turėti užlenktą ekraną, bendrai nebuvo pasklidusių gandų, viskas įmanoma. Tai reikštų, jog korėjiečiams pavyko išsaugoti įrenginį paslaptyje arba jis tiesiog neegzistuoja, o ši nuotraka – tik sukurta vizualizacija.

Kaip ten bebūtų, viską greitai sužinosime. Prisiminus 2014 metų „Unpacked“  konferenciją, kurios metu „Samsung“ irgi nustebino pasaulį pristatydamas „Galaxy Note Edge“, galima teigti, kad visai įmanoma, jog šiais metais kompanija padarys tą patį su naujuoju planšetiniu kompiuteriu.

 

 

Šaltinis: phonearena