Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Susegimo pajėgumas | 30 lapai |
| Nuolatinis surišimas | Taip |
| Prismeigimas | Ne |
| Susegimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Susegimo tipas | 100xp3 24/6, 140xp3 26/6 |
| Medžiaga | Metalas, plastikas |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Reguliuojamas angos gylis | Taip |
| Sąsagėlių pakrovimo sistema | Viršus |
| Sankabėlių traukiklis | Taip |
| Sankabėlių traukiklio tipas | Integruotas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 145 mm |
| Ilgis | 40 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Svoris | 270 g |
| Pakuotės turinys | |
| Plieno tipas | Taip |
| Pridėtų sankabėlių skaičius | 200 vnt |
| Modelio pavadinimas | 55020095 |