Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Susegimo pajėgumas | 30 lapai |
| Nuolatinis surišimas | Taip |
| Susegimas | Taip |
| Produkto spalva | Metalinis, rožinė |
| Susegimo tipas | 24/6, 26/6 |
| Medžiaga | Metalas, plastikas |
| Medijos svoris | 80 g/m² |
| Gerklės gylis | 3 mm |
| Sąsagėlių pakrovimo sistema | Viršus |
| Pajėgumas | 140 kabės |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 145 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Svoris | 260 g |
| Modelio pavadinimas | 55021023 |