Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | PORT CONNECT |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bendras svoris | 0,011 kg |
| Grynasis svoris | 0,01 kg |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | Universalus rašiklis 40 cm su laidu |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Tūris (m3) | 0,000021 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,001 kg |
| Bendras gylis (mm) | 140,00 mm |
| Bendras plotis (mm) | 15 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 10 mm |
| Specialios funkcijos | • Suderinamas su visais lytėjimo ekranais • Kišeninis formatas, pritaikytas mobilumui • Patvarus minkštas metalinis antgalis • 40 cm audinio laidas: leidžia pasiekti bet kokio dydžio įrenginio ekraną • Universalus ausinių lizdo laikiklis • Lengva ir patvari aliuminio konstrukcija. |
| Popierius / kartonas | 1,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 41143 dalių |
| Prodiuseris | PORT CONNECT |