Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
WOOD spinta, pagaminta iš Wotan ąžuolo antracito spalvos. Jos elegantiškas dizainas ir erdvios lentynos sujungia stilių ir funkcionalumą, puikiai tinkantys moderniam namui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Durų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Papildoma informacija | Pats surinkimas, dvi šoninės atsidarančios durys |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | WOOD |
| Papildomos spalvos | Antracitas |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Prekės tipas | Vitrina |
| Parama vietai | Stovintis |
| Durų skaičius | 2 |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų tipas | Pakabinamos |
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo spalva | Wotan ąžuolas |
| Išorinis apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų skaičius | 5 |
| Tipas | Vitrina |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Pakuotės svoris | 65 kg |
| Kojų aukštis | 100 mm |
| Aukštis | 1705 mm |
| Plotis | 650 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinys | Vitrina x1, Surinkimo instrukcijos x1, Montavimo priedai |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antrinės pakuotės matmenys | 740 x 490 x 180 mm |
| Pirmo paketo svoris | 37 kg |
| Antrinio paketo svoris | 28 kg |
| Pirmo paketo matmenys | 1800 x 450 x 105 mm |