Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PAFOS lentynų vienetas yra modernus, baltos matinės spalvos sandėliavimo sprendimas, turintis 10 lentynų ir dvi duris be rankenų.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Be rankenų priekiniai paviršiai, Pasidaryk pats baldai |
| Kojų spalva | Juoda |
| Rankenėlė(s) | Nėra |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Rėmo spalva | Balta |
| Stilius | Modernus |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Forma | Stačiakampė |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Veidrodis | Nėra |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš medžio drožlių |
| Stalo viršaus spalva | Balta |
| Vidinė spalva | Balta |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Paviršiaus spalvų schema | Monotoniška |
| Prekės spalva | Balta |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Lentynų skaičius | 10 lentynų |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Ratukai | Nėra |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1000 mm |
| Aukštis | 1765 mm |
| Durų storis | 1,6 cm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai, Lentyna x1 |