Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PAFOS knygų lentyna yra modernus saugojimo baldas, skirtas namams ir biurams, turintis 10 lentynų ir pakeliamą dangtį, leidžiantį lengvai pasiekti vidų.
Reikalingas savarankiškas surinkimas; komplekte yra visi montavimo priedai ir surinkimo instrukcija.
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinė spalva | Juoda |
| Forma | Stačiakampė |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rankenėlės | Ne |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Stalo viršaus spalva | Juoda |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Veidrodis | Ne |
| Pėdų spalva | Auksinė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Stilius | Modernus |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Lentynų skaičius | 10 lentynų |
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Ratukai | Ne |
| Pakeliamas dangtis | Taip |
| Prekės spalva | Juoda |
| Papildoma informacija | Be rankenų, savarankiškai surenkamas baldas |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 176,5 cm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Gylis | 40 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Durų storis | 1,6 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Komplektacijos turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, knygų lentyna x1 |